Derin Doku Masajı

 

DERİN DOKU ( AKUPROSÜR ) MASAJI
Bu masaj volümünün düşük ancak hareketlerin şiddetinin yüksek ve bası kuvvetinin de şiddetli olduğu bir masaj türüdür. Özellikle toksin atmada çok etkin bir masaj türü olan derin doku masajı, yapılışı itibariyle diğer masajlara göre daha sert bir masaj olduğunu söyleyebiliriz. Masaj sırasında sert bası uygulanarak sinirlerden daha çok adalelere yoğunlaşır ve böylelikle kas ağrılarının önüne geçilmeye çalışılır.

Stres ve çeşitli fiziksel aktiviteler sonucu bedende oluşan gerginlik, kasların ağrımasına sebep olur. Bu kas ağrılarına karşı düzeltici bir tür masajdır. Derin doku masajıyla kan dolaşımını etki yaparak en derinde bulunan kaslardan dahi toksinlerin ve zararlı yağların arınmasını ve bu kaslara besin maddelerinin gönderilmesi sağlanır.

Derin doku masajı kas ağrıları dışında eklem ağrıları gibi çeşitli sorunlar yaşayan kişilere tavsiye ediliyor. Derin doku da asıl amaç bütün bedendeki kan dolaşımına etki etmektir. Ama bunu yaparken ağrıyan, gerilen bölgeye yoğunlaşarak bu bölgenin en derin noktasına kadar ulaşılarak bası uygulanır ve bütün vücudu rahatlatmak amaçlanır. Gerilen bölgede derin doku tekniğiyle yeterince çalışıldıktan sonra bütün bedene, kasları kemiklere doğru yumuşakça bastırma tekniğiyle seans devam eder. Kronik ağrılarınız veya sürekli spor ağrıları yaşıyorsanız "derin doku masajı" sizler için idealdir.

Derin doku masajı bedenin rahatlaması ve doğal dengesine kavuşmasına bedendeki düzensiz ve dengesiz dağılımda bulunan bölgelerin denge durumuna tekrar gelinmesini sağlamaya yarar. Kronik ağrılara ve beden ve zihin uyumundan uzaklaşmaya sebep olur. Beden dengeye girdikçe zihin de rahatlar ve böylelikle kişi kendini daha canlı hisseder.

Bambu Spa Nevşehir'de uygulanan derin doku (akuprosür) masajının süresi yaklaşık 45-60 dakikadır.

Nevşehir Bambu Masaj Salonu siz müşterilere Derin Doku Masajı hizmeti sunmaktadır. Diğer masajların yetersiz olduğu zaman uygulanan, kas sertleşmesi ve kulunç gibi problemleri ortadan kaldırmanın en etlili yoldur. Sert basınç uygulanır. Tempo düşük olmalıdır.

* Kas ve dokuları gevşetir.
* Masajın uygulandığı yerdeki ağrıyı gidermekte yardımcı olur.
* Stresi, anksiyeteyi azaltır.
* Yara izlerini ortadan kaldırır.
* Doğuma yardımcı olur.

Nevşehir Masaj Salonu, Derin Doku Masaj hizmetini sizlere uzman personeller tarafından kaliteli, güvenilir ve son derecede hijyenik olarak sunmaktadır.

Nevşehir Bambu Masaj Salonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak ve Derin Doku Masaj hizmetimizden yararlanmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.nevsehirmasajsalonu.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2022